Oferta dla inwestora
 
Do sprzedania:

działająca, w pełni wyposażona restauracja na 100 miejsc w Stroniu Śląskim
(o powierzchni użytkowej 383,57 m kw., położona na parterze (w tym pomieszczenie przynależne - jedna piwnica -powierzchnia 13,13 m kw.) wraz z udziałem we wspólnych częściach budynku i udziałem w gruncie), w bliskim sąsiedztwie Centrum Sportu i Rekreacji (basen, hala sportowa, odnowa biologiczna, noclegi). Restauracja znajduje się przy drodze dojazdowej do ośrodków narciarskich Czarna Góra i Kamienica. Parking przed lokalem.

Lokal składa się z 2 sal konsumpcyjnych. Posiada nową instalację elektryczną, co i cuw. Lokal zaizolowany termicznie – niskie koszty eksploatacyjne. Do restauracji doprowadzono wydajne przyłącze gazowe (11 palników, w tym taboret gazowy). W lokalu funkcjonuje HOT SPOT – bezpłatny dostęp do Internetu, zainstalowano również system monitoringu (kamery i alarm z powiadomieniem – podpisana umowa z firmą ochroniarską na całodobową ochronę). W sali konsumpcyjnej zamontowano system nagłośnieniowy.

Restauracja posiada podpisane umowy na żywienie i catering w okolicznych pensjonatach i ośrodkach. Obsługuje liczne grupy sportowe, zimowiska, zielone szkoły korzystające z usług Centrum Sportu i Rekreacji.

W restauracji z powodzeniem można organizować imprezy, dancingi, przyjęcia, wesela, komunie, stypy, imprezy okolicznościowe, szkolenia itp.

Cena obejmuje lokal z pełnym wyposażeniem (wszystko przygotowane do prowadzenia działalności).

Cena: 700 000 PLN.
Kontakt: restauracja@jaskinia.pl  tel.+48 512 01 15 41

>>zobacz reklamę restauracji<<

strona główna

© MARIUSZ BURSZTA 2013